Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Služby | Podpora zákazníků

Podpora zákazníků

Když už máte web od VIZUSu, znamená to, že můžete využívat celou řadu dalších služeb. Naše podpora má mnoho podob, pojďme si je tady projít.

Záruka

Standardní záruční doba je půl roku, běžně do smluv dáváme záruční dobu 1 rok. Reálně však garantujeme opravy případných chyb po celou dobu provozu webu na našich serverech. Redakční systém Vizus CMS aktualizujeme neustále a všechny opravy se tak dostávájí automaticky do všech našich projektů.

Servis

Servis je pomoc uživatelům a drobný rozvoj webových prezentací zejména tam, kde zákazník nebo systém na zpracování již nestačí. Měsíčně zpracujeme více než 200 takových požadavků a v drtivé většině je realizujeme do 24 hodin od zadání. Vyúčtování probíhá v souladu se smlouvou o provozu a podpoře, většinou kvartálně.

Aktivní monitoring

Služba může navíc obsahovat i tzv. aktivní monitor aplikace, kdy naši programátoři řeší denně případné chyby nebo anomálie, ke kterým může dojít v reálném provozu. Díky tomuto systému jsme schopni identifikovat chybu nebo nekorektní věci v obsahu webu velmi rychle a předcházet tak případným problémům. V případě nalezení chyby je tato obratem opravena, v případě jiného problému je zákazník informován.

Školení

K novému webu je školení uživatelů zdarma. Rádi vás vyškolíme a ukážeme jak ovládat náš redakční systém Vizus CMS tak, aby pro Vás byla práce snadná, příjemná a také efektivní.

Základní školení k systému Vizus CMS je možné doplnit o další školení pro pokročilé uživatele. Jedná se pak více o řešení psaní textu pro web, struktura webu, měření a další.

Spolupráce

Velmi rádi bude na rozvoji vašich online aktivit spolupracovat. Tato spolupráce může mít celou řadu podob, ale o tom se dozvíte více na stránkách Spolupráce.