Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Služby

Služby na podporu vaší činnosti

Tvorba webů a webových aplikací

Vytvoříme webové stránky dle vašeho zadání. Nemáte zadání? Pomůžeme vám takové zadání vytvořit, dle firemní strategie. Nemáte strategii? Pomůžeme vám i se strategií. Hodně firem a organizací chce se svými zákazníky komunikovat po internetu, ale neví jak na to. Máme v této oblasti bohaté zkušenosti a rádi se o ně podělíme. Budeme s vámi rádi spolupracovat.

Nový web je ale jen začátek…

Provoz a správa webu

Až bude web na světě, zajistíme jeho provoz, podporu a samozřejmě jeho další rozvoj. Jsme připraveni vám pomoci ve všech aspektech správy webu a jeho podpory.

Servis

Náš servis přijímá denně požadavky od zákazníků a ve velmi krátkém čase je řeší. Servis je tu pro vás, 24h denně na adrese %.EFZc4WHovJ_c29g a tvoří tak první linii naší podpory našich zákazníků a správců webů.

Neustálý rozvoj

Pro náročné a aktivní zákazníky nabízíme službu NEURO - neustálý rozvoj vašeho webu. Budeme sledovat vaši firemní / obchodní strategii a v rámci této služby hledat veškeré příležitosti, jak tuto strategii podpořit v online světě. Web budeme vylepšovat, sledovat, měřit, analyzovat – a vše reportovat.

Poradenství, konzultace, školení

Na míru pro vás připravíme školení se zaměřením, které nejlépe podpoří vaše aktuální potřeby. Oblíbená témata jsou.

  • Webový obsah – jak na něj?
  • Měříme web, návštěvnost a úspěšnost.
  • Mistrovství v práci s redakčním systémem.
  • Vizus CMS 3 - upgradujeme na trojku, odhazujeme bariéry!
  • A další…

Domény a e-maily

Vzhledem k vlastním technologiím i vlastnímu serverovému zázemí zajišťujeme také příjem e-mailů i registraci a správu domén.

Chybí zde něco? Poptejte to u nás!