Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Reference

Reference

Významní zákazníci

NEURO web

con4PAS…smooth business flow

NEURO CMS3

CON4PAS je významná česká poradenská společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka (on-Premise, Cloud), řízení nákupních procesů, workflow procesů a Business Intelligence.

Řekli o nás

"Dovolte nám v této souvislosti vyjádřit Vám i Vašim kolegům ještě jednou osobní poděkování jménem FAČR i jménem Organizačního výboru za Vaše přispění, podporu a zejména spolupráci na tomto projektu, jíž si upřímně vážíme.

Chceme v této souvislosti vyzdvihnout perfektní spolupráci s Vaší společností a jejími pracovníky, v čele s p. Radkem Medalem."

Miroslav Pelta, předseda FAČR
Petr Fousek, předseda OV ME do 21 let

Vyňato z dopisu hodnotícího úspěch českého fotbalu při organizaci ME do 21 let.

"Děkujeme tímto všem, kteří se na zrození a tvorbě našeho webu podíleli - firmě VIZUS, jmenovitě Martinu Sýkorovi, který byl naším průvodcem, mentorem a nadšeným podporovatelem a Radku Medalovi, který je autorem grafiky webu.

Poděkování patří i našemu dvornímu fotografovi, Martinu Andrlemu, který s námi nafotil sérii barevných rukou, děkujeme i Honzovi Dolínkovi, který je naším podporovatelem již několik roků a i k webu nám poskytl mnoho cenných rad, mimo toho, že s Martinem Sýkorou nás seznámil. :-)"

Mgr. Šárka Hájková
ředitelka ALKA, o.p.s.

"Vizus dokáže nechat zákazníka 'přijít na to, co sám chce', a to na partnerské úrovni.",

Ředitel Radia Proglas, Ing. Martin Holík.

"Děkuji, že náš web jede jak má, že nám nic nepadá, vše se zobrazuje správně a čtenáři mohou pohodlně konzumovat náš obsah :-)

Nebýt Vás, určitě by to tak snadné nebylo."

Ing. Viktor Kořínek, portál O Pojištění

 

Moc děkuji firmě VIZUS, která stojí za naším novým webem. Zejména Romanu Gronychovi, který se mnou od začátku vše řešil - co od webu očekáváme, jak by měl být uspořádaný, komu a jak by měl sloužit...Oceňuji zejména jeho trpělivost, schopnost naučit i mě, naprostého laika, ovládat redakční systém. Vždy byl na telefonu, ochotný vysvětlovat nebo zapracovat průběžné připomínky. Díky. Grafický návrh sedl po zadání požadavků napoprvé, redakční systém CMS je intuitivní, dobře se v něm pracuje, hned vidím odezvu. Vše šlo rychle, hladce a hlavně vždy přesně tak, jak jsme se domluvili. Výborná spolupráce."

Mgr. Lenka Kohoutková,
spolek Rett Community

"S VIZUSem spolupracujeme od roku 2010. Od té doby registrujeme nejen nárůst počtů zájemců o zahraniční pobyt a hostitelský program, ale také celkové zlepšení naší komunikace se studenty, rodinami a dobrovolníky. Popsat produkt organizace YFU je poměrně složité - vždyť se jedná o pobyty ve velmi odlišných zemích a kulturách. Dobrá komunikace se studenty, rodiči a dobrovolníky je tedy klíčová pro dobré fungování těchto pobytů. Díky spolupráci s firmou VIZUS jsme dosáhli nejen skvělých výsledků v oblasti marketingu, ale také v řešení některých interních procesů - např. databáze kontaktů, správy smluv a newsletteru."

Martin Langpaul, National Director YFU.cz

Nedávno zveřejněné weby