Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Reference

Reference

Významní zákazníci

NEURO web

Změň svůj život

PPC NEURO

Microsite "Změň svůj život" je určena pojišťovacím makléřům a shrnuje hlavní výhody členství v síti INSIA. Microsite také slouží jako landing page akviziční kampaně.

Řekli o nás

"Dovolte nám v této souvislosti vyjádřit Vám i Vašim kolegům ještě jednou osobní poděkování jménem FAČR i jménem Organizačního výboru za Vaše přispění, podporu a zejména spolupráci na tomto projektu, jíž si upřímně vážíme.

Chceme v této souvislosti vyzdvihnout perfektní spolupráci s Vaší společností a jejími pracovníky, v čele s p. Radkem Medalem."

Miroslav Pelta, předseda FAČR
Petr Fousek, předseda OV ME do 21 let

Vyňato z dopisu hodnotícího úspěch českého fotbalu při organizaci ME do 21 let.

Moc děkuji firmě VIZUS, která stojí za naším novým webem. Zejména Romanu Gronychovi, který se mnou od začátku vše řešil - co od webu očekáváme, jak by měl být uspořádaný, komu a jak by měl sloužit...Oceňuji zejména jeho trpělivost, schopnost naučit i mě, naprostého laika, ovládat redakční systém. Vždy byl na telefonu, ochotný vysvětlovat nebo zapracovat průběžné připomínky. Díky. Grafický návrh sedl po zadání požadavků napoprvé, redakční systém CMS je intuitivní, dobře se v něm pracuje, hned vidím odezvu. Vše šlo rychle, hladce a hlavně vždy přesně tak, jak jsme se domluvili. Výborná spolupráce."

Mgr. Lenka Kohoutková,
spolek Rett Community

"Vizus dokáže nechat zákazníka 'přijít na to, co sám chce', a to na partnerské úrovni.",

Ředitel Radia Proglas, Ing. Martin Holík.

"S VIZUSem spolupracujeme od roku 2010. Od té doby registrujeme nejen nárůst počtů zájemců o zahraniční pobyt a hostitelský program, ale také celkové zlepšení naší komunikace se studenty, rodinami a dobrovolníky. Popsat produkt organizace YFU je poměrně složité - vždyť se jedná o pobyty ve velmi odlišných zemích a kulturách. Dobrá komunikace se studenty, rodiči a dobrovolníky je tedy klíčová pro dobré fungování těchto pobytů. Díky spolupráci s firmou VIZUS jsme dosáhli nejen skvělých výsledků v oblasti marketingu, ale také v řešení některých interních procesů - např. databáze kontaktů, správy smluv a newsletteru."

Martin Langpaul, National Director YFU.cz

"Děkujeme tímto všem, kteří se na zrození a tvorbě našeho webu podíleli - firmě VIZUS, jmenovitě Martinu Sýkorovi, který byl naším průvodcem, mentorem a nadšeným podporovatelem a Radku Medalovi, který je autorem grafiky webu.

Poděkování patří i našemu dvornímu fotografovi, Martinu Andrlemu, který s námi nafotil sérii barevných rukou, děkujeme i Honzovi Dolínkovi, který je naším podporovatelem již několik roků a i k webu nám poskytl mnoho cenných rad, mimo toho, že s Martinem Sýkorou nás seznámil. :-)"

Mgr. Šárka Hájková
ředitelka ALKA, o.p.s.

"Děkuji, že náš web jede jak má, že nám nic nepadá, vše se zobrazuje správně a čtenáři mohou pohodlně konzumovat náš obsah :-)

Nebýt Vás, určitě by to tak snadné nebylo."

Ing. Viktor Kořínek, portál O Pojištění

 

Nedávno zveřejněné weby