Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Reference | Naše práce | Fér Éro - vyhlídkové lety

Fér Éro

Fér Éro

říjen 2022 www.fer-ero.cz

Zadavatel: FLY FOR FUN

Fér Éro je neziskový projekt nadšených pilotů. Na jedné straně jsou piloti, kteří chtějí létat, na druhé zákazníci, kteří se chtějí proletět. Tak nás napadlo, dávat tyhle lidi dohromady a tak vzniklo Fér Éro.

Často se někdo ptal, „kdybyste věděli o někom, kdo poletí…. já bych se s ním rád svezl“. No, my samozřejmě víme, ale nevíme kdy. Tak proto vznikl tento projekt. Jde svým způsobem o „seznamku“, kde se hledají a potkávají lidé, co prostě chtějí létat. Navíc je to mnohem levnější varianta vyhlídkových letů. Další výhodou je, že letíte s někým, kdo v tu dobu letět opravdu chce. Můžete si domluvit jakoukoliv trasu letu, datum i dobu letu.

Jedná se o naprosto legální létání, jde o let za sdílené náklady. Náklady jsou sdílené opravdu fér – půl na půl, zákazník pouze přispěje 100 Kč navíc na provoz a rozvoj systému. Férověji už to nejde.

Máte-li zájem o létání nebo se prostě chcete jen proletět nad chalupou, tak neváhejte. Fér Éro vám nabídne vyhlídkový let dle vašeho přání za fakt skvělé peníze.