Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Reference | Naše práce | YFU Česká republika

YFU Česká republika

YFU Česká republika

prosinec 2010 www.yfu.cz

Zadavatel: YFU Česká republika

YFU je nezisková organizace, která umožňuje středoškolákům poznat novou kulturu, naučit se nový jazyk, osamostatnit se a rozšířit si obzory. YFU nabízí semestrální a roční studium v zahraničí pro středoškoláky.

 

_MG_4348"S Vizusem spolupracujeme od roku 2010. Od té doby registrujeme nejen nárůst počtů zájemců o zahraniční pobyt a hostitelský program, ale také celkové zlepšení naší komunikace se studenty, rodinami a dobrovolníky. Popsat produkt organizace YFU je poměrně složité - vždyť se jedná o pobyty ve velmi odlišných zemích a kulturách. Dobrá komunikace se studenty, rodiči a dobrovolníky je tedy klíčová pro dobré fungování těchto pobytů. Díky spolupráci s firmou Vizus jsme dosáhli nejen skvělých výsledků v oblasti marketingu, ale také v řešení některých interních procesů - např. databáze kontaktů, správy smluv a newsletteru."

Martin Langpaul, National Director YFU.cz