Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Služby | Registrace domén | Proces registrace domény

Proces registrace domény, smlouva

Máte-li zájem o doménu, musíte ji nejprve zvolit a v případě, že je doménové jméno volné, vyplnit registrační formulář. Vše najdete na straně Registrace domén.

Vyplněním formuláře nebo objednáním služby jinou formou vstupujete s firmou VIZUS.CZ s.r.o. do smluvního vztahu dle těchto Všeobecných podmínek registrace a správy doménových jmen:

VOP-domeny-20230101-NOZ.pdf

Současně s vyplněním formuláře pro doménu .cz dáváte automaticky aktivní souhlas s aktuálními pravidly registrace domén. Pro domény .cz najdete tato pravidla na webu CZ.NIC, konkrétně na straně Pravidla a postupy.

Zároveň poveřujete společnost VIZUS.CZ s.r.o. k tomu, aby prostřednictvím svého partnerského registrátora doménu pro Vás zaregistrovala, zaplatila a zřídila na svých nameserverech příslušné technické záznamy.

Osobní údaje zpracováváme dle Zásad ochrany dat.

Platba za doménu

Našim stávájícím klientům po obdržení vyplněného formuláře doménu hned registrujeme a její vyúčtování provedeme v rámci pravidelných kvartálních faktur.

Ostatní obdrží emailem výzvu, po jejímž zaplacení bude doména okamžitě zaregistrována a bude vystaven a zaslán řádný daňový doklad.

Proudloužení domény

Není-li dohodnuto jinak, doménu, kterou máme v naší správě, prodlužujeme automaticky a poté fakturujeme. Pokud doménu nebude nadále chtít prodlužovat, musíte nás o tom informovat v dostatečném předstihu.

Partnerský registrátor

Naším partnerem pro registraci domén je společnost GRANSY. Se společností GRANSY máme podepsanou smlouvu o subregistrátorství a jejím prostřednictvím zajišťujeme registraci a správu domén pro naše zákazníky.