Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Spolupráce | Pomoc NNO

Pomoc neziskovým organizacím

Známe úskalí neziskového sektoru a rádi se věnujeme činnostem, které mají smysl. Trápí vás investice do technologií a hledáte úspory? Pomůžeme vám!

Máme za sebou mnoho webových stránek a jiných aplikací, které ukázaly, že neziskový sektor musí chtě nechtě respektovat moderní komunikační nástroje a konkurenční prostředí. Pozvěte nás do týmu a předežeňte právě tu vaší konkurenci!  

V jakých oblastech vám můžeme pomoci?

  • Tvorba kvalitního a funkčního webu
  • Příprava online komunikační strategie
  • Poradenství v oblasti IT technologií a internetových aplikací
  • Pomoc při řízení procesů uvnitř organizace
  • Školení zaměstnanců a dobrovolníků
  • a další…

Poptávka

Chcete web nebo školení? Vyplňte formulář a popište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Těšíme se na spolupráci!

Využijte naše zkušenosti

Častým problémem, při tvorbě webu nebo jiné webové aplikace, je nekonkrétní představa o samotné funkčnosti a dostupných možnostech moderních technologiích. V tomto, pro běžného smrtelníka abstraktním prostředí, se umíme pohybovat jak ryba ve vodě! Pomůžeme a ukážeme cestu, jak se dá pomocí dobrého webu zefektivnit a zlevnit činnost vaší organizace.

Řekli o nás

_MG_4348"S Vizusem spolupracujeme od roku 2010. Od té doby registrujeme nejen nárůst počtů zájemců o zahraniční pobyt a hostitelský program, ale také celkové zlepšení naší komunikace se studenty, rodinami a dobrovolníky. Popsat produkt organizace YFU je poměrně složité - vždyť se jedná o studijní pobyty ve velmi odlišných zemích a kulturách. Dobrá komunikace se studenty, rodiči a dobrovolníky je tedy klíčová pro dobré fungování těchto pobytů. Díky spolupráci s firmou Vizus jsme dosáhli nejen skvělých výsledků v oblasti marketingu, ale také v řešení některých interních procesů - např. databáze kontaktů, správy smluv a newsletteru."

Martin Langpaul, National Director YFU.cz