Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Reference | Naše práce | INSIA

INSIA

INSIA

duben 2016 www.insia.cz

Zadavatel: INSIA a.s.

Zcela nová webová prezentace společnosti INSIA pracuje na špičkovém a námi vyvinutém redakčním systému Vizus CMS3, který splňuje nejvyšší kritéria v současných trendech webových aplikací. Jedná se samozřejmě o plně responzivní web s velmi intuitivním prostředím, vhodným také pro uživatele mobilních zařízení.

Web vznikl na podkladu rozsáhlé analýzy potřeb a procesů klienta a obsahuje několik unikátních řešení. Např. se jedná o systém dědění celých webů, tedy nikoli duplikování ale dědění, se všemi aspekty tohoto procesu. Systém dále podporuje vznik různých typú webů na úrovni geografické či produktové. Jeden typ webu je přímo propojen s daty systému Yeti, na kterém INSIA staví business svých členských partnerů.

Systém je tak připraven na správu velkého množství webů a to přehledně, z jednoho místa. Přejeme INSIA hodně úspěchů, nejen s novým webem.

Microsite INSIA