Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Reference | Naše práce | DSV Road a.s.

DSV Road a.s.

DSV Road a.s.

září 2012 www.dsv.cz

Zadavatel: DSV Road a.s.

Web nadnárodní společnosti poskytující služby vnitrostátní a mezinárodní silniční, námořní a letecké dopravy a také komplexních logistických služeb.

Web DSV vznikl v rámci naší služby NEURO, jejímž cílem je budovat a zejména NEUstále ROzvíjet webové prezentace zákazníků VIZUS. V rámci této služby klient platí méně za technologie, zato více za práci manažera. Tento manažer provádí vše potřebné, aby dospěl ke kvalitními výsledku. V rámci tohoto vztahu musí mít manažer dostatečnou důvěru a pravomoc. Je tak přímo odpovědný za výsledek - jeho prací je navrhovat řešení a řídit celý proces realizace.

V případě webu společnosti DSV jsme začínali analýzou - poznáváním klienta a jeho prostředí, analýza klíčových slov nám byla podkladem pro návrh struktury webu. Teprve poté se začal tvrořit design a paralelně i obsah. Vlastní technologie se na pořad dostaly až nakonec - většina úloh se řešila standardními nástroji.

Online aktivity DSV se dále rozvíjejí, součástí webu je např. kalkulačka vnitrostátní přepravy, která zprostředkovává výsledky výpočtu z interního systému společnosti. Nové produkty jsou podporovány PPC kampaněmi v systémech Google Adwords a Sklik, probíhají i cílené PR aktivity na logistických serverech.

Pro zaměstance DSV jsme v poslední době vyvinuly také volební systém do Evropské rady zaměstnanců DSV.