Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Reference | Naše práce | Charita Česká republika

Charita Česká republika

Charita Česká republika

prosinec 2010 www.charita.cz

Zadavatel: Charita Česká republika

Komplexní systém pro správu a vytváření vzájemně propojených webů charitních organizací včetně adresáře kontaktů a služeb.

Spolupráce s Charitou České republiky začala analýzou, která definovala požadavky na robustní systém, který Charitě umožňuje flexibilně pracovat s webovými prezentacemi. Celý systém podporuje vznik nových webů, redakční správu těch existujících, komunikaci mezi uživateli, sdílení informací (článků, galerií, akcí atd.) a komunikaci vůči veřejnosti a konkrétním cílovým skupinám. Důraz byl kladen na maximální volnost při editaci obsahu webu a zároveň maximální jednotnou podobu webových prezentací, s možnostmi individualizace pro konkrétní organizace nebo projekt.

Po celou dobu spolupráce také provádíme školení začínajících i pokročilých uživatelů webů ve všech koutech ČR. Můžeme říct, že snaha přinesla své ovoce a v těžkém prostředí neziskového sektoru je Charita ČR po několika letech lépe vidět a jasněji komunikuje svou značku a činnost. Znáte Tříkrálovou sbírku?

Poptávka

Líbí se Vám toto řešení? Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci. Těšíme se na spolupráci!

Související