Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby, rozvoje, správy a provozu webových aplikací. Aktivně se zabýváme internetovým marketingem s cílem zvýšit úspěšnost webů.

Info

info@vizus.cz +420 270 005 275 Mapa Servis

Úvod | Reference | Naše práce | ALKA o.p.s.

ALKA o.p.s.

ALKA o.p.s.

duben 2015 www.alkaops.cz

ALKA je příbramská nezisková organizace, která pomáhá lidem s různě závažným kombinovaným postižením, od dětí po seniory. Web je pro ní důležitý komunikační nástroj a s tímto vědomím, se do jeho nové verze také pustili. Tedy s vervou!

"Šárko, Lído, Míšo, Heleno, práce s Vámi je pro nás naprosto úžasná. Je to skvělé pracovat pro někoho, kdo poslouchá, a vše nové rychle a šikovně aplikuje na webu. Je to s Vámi NEURO jako řemen. Čeká nás ještě hodně práce, ale za provozu nového webu se nám to bude dělat již lehce. Kloubouk dolů za to nasazení, které jste před spuštěním předvedly!". Martin Sýkora, VIZUS

Přejeme celé ALCE všechno nejlepší k 10. narozeninám a věříme, že nový, responzivní a aktuální web, bude dobrým nástrojem vaší komunikace. Úspěch přejeme také vám, v osobním i pracovním životě. Děláte práci, kterou mnozí z nás dělat nedokáží a máte za to u nás velký obdiv!